Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Co kupujecie przez internet?
damianz 
nowicjusz

Wysłany: 2019-08-09, 07:55   Co kupujecie przez internet?

Ja kupuję czasem jedzenie, ubrania, elektronikę i jakieś mniejsze duperele jak gry komputerowe, książki, figurki. Dla mnie jest to wygodne bo nie muszę nigdzie chodzić, a dostawę mam do domu chociaż sceptycznie nastawiony jestem co do ubrań. Zamawiałem je kilka razy i chyba 2 razy musiałem odsyłać, bo to nie był mój rozmiar, bo producent stosował własną rozmiarówkę.

Skellen 
nowicjusz

Wysłany: 2019-08-09, 09:48   

Dobrze jest nie patrzeć się na wymiary takie jak M albo L ale kupować w sklepach gdzie jest podana tabela dokładnych wymiarów. Dzieki temu kupisz coś co naprawdę na Ciebie pasuje. Ja kupuję wszystko co nie jest pod jakiś rozmiar czy wymiar. Ogolnie lubię sobie to wymierzyć. Raz zrobiłem błąd kupując koszulkę. To były czasy że w sklepach takich nie było. Wybrałem rozmiar który teoretycznie powinien być dobry. Ale koszulka była za duża. Plusem w sklepach online jest na pewno to,ze mozna ciuch bez problemu oddać.

Zerknij sobie do Bragga shop, obecnie mają tam promocje na dobrej jakości ciuchy: https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32

zens 
nowicjusz

Wysłany: 2019-08-16, 10:27   

Odkąd zakupiłem usługę smart na allegro - kupuje coraz więcej.
Ale nie tylko na allegro - generalnie w sklepach internetowych - chociaż fakt, allegro jest tutaj najwygodniejsze przede wszystkim przes system ochrony kupujących, ale też przez system darmowych zwrotów, które też można realizować z wykorzystaniem usługi smart.

Odpowiedz do tematu