Suzuki SX4 to kompaktowy samochód, który został wprowadzony na rynek w Indiach. Samochód jest dość mocny i luksusowy. Istnieją różne warianty SX4. Samochód jest dostępny w trzech różnych typach, hatchback, sedan i kombi. Samochód jest dość popularny wśród mieszkańców Indii, jak również za granicą.

Omówmy teraz różne cechy Suzuki SX4.

Moc

Moc Suzuki SX4 jest dość wysoka. Silnik samochodu to 1.0 L silnik benzynowy, który zapewnia moc 70 BHP. Silnik będzie wytwarzał moment obrotowy 140 Nm, co sprawia, że samochód jest dość mocny. Samochód zapewni wydajność paliwową na poziomie 13,7 Kmpl.

Design

Projekt Suzuki SX4 jest dość piękny i jest to samochód luksusowy. Samochód ma dobrze wyglądający przód, tył jest dość prosty, ale samochód wygląda dość stylowo. Samochód jest zaprojektowany w taki sposób, że będzie przyciągał klientów.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa w Suzuki SX4 są całkiem dobre. Samochód posiada hamulce przeciwblokujące, wspomaganie hamowania, poduszki powietrzne i system ABS. Samochód jest dość bezpieczny i pewny.

Przechowywanie

Samochód posiada przestronny bagażnik, który pomieści dwa średniej wielkości bagaże. Samochód posiada bagażnik, który jest dość przestronny. Samochód posiada bagażnik, który można otworzyć ręcznie za pomocą przycisku zwalniającego bagażnik.

Miejsce

Samochód posiada bardzo małą przestrzeń w bagażniku. Samochód posiada bagażnik, który można otworzyć ręcznie za pomocą przycisku zwalniającego bagażnik. Bagażnik samochodu jest dość mały.

Prowadzenie

Samochód ma sportowy i nowoczesny wygląd. Samochód ma komfortową jazdę. Samochód ma przyzwoite prowadzenie. Samochód zapewni kierowcy dobre wrażenia z jazdy.

Cena

Cena Suzuki SX4 jest dość wysoka. Samochód kosztuje Rs. 6 lakhs do Rs. 8 lakhs. Samochód jest dość drogi w porównaniu do innych samochodów z tego samego segmentu. Samochód nie jest również dostępny na rynku low-end.

Wnioski:

Istnieje wiele innych cech Suzuki SX4, których możesz nie znać. Więc, sprawdź je. Samochód jest dość mocny i ma dobry design. Więc, jeśli szukasz stylowego i dobrze wyglądającego samochodu, to wybierz Suzuki SX4.